معرفی پایتخت رول

پایتخت رول کار خود را از سال ۱۳۹۴ در زمینه رول های حرارتی آغاز نمود. رول های حرارتی فیش پرینت و صندوق فروشگاهی و رول های پوز اولین محصولات پایتخت رول بوده اند. در ادامه مسیر، دستگاه برش رول های حرارتی خریداری شد و امکان ارائه خدمات برش رول های حرارتی در عرض ها و متراژهای مختلف به وجود آمد. به صورت کلی مشتریان پایتخت رول به دو دسته تقسیم می شوند.

  • واسطه ها و مصرف کنندگان نهایی رول های حرارتی
  • مشتریان خدمات چاپ و برش رول های حرارتی

واسطه ها و مصرف کنندگان نهایی رول های حرارتی: این دسته از مشتریان یا واسطه هایی هستند که رول های حرارتی را به دست مشتریان نهایی می رسانند و یا مصرف کنندگان رول های حرارتی مانند فست فودها، فروشگاه ها، داروخانه ها و غیره هستند. بسیاری از فست فودها، فروشگاه ها، رستوران ها و … از مشتریان اصلی پایتخت رول هستند. لازم به ذکر است مرکز اصلی فروش رول های حرارتی در شهر تهران خیابان ایرانشهر است.

 مشتریان خدمات چاپ و برش رول های حرارتی: این دسته از مشتریان جامبو رول را خریداری نموده و خدمات چاپ و برش رول های حرارتی را به ما می سپارند. چاپ و برش رول در متراژ مورد نیاز مشتری از توانمندی های اصلی پایتخت رول است. مشتریان اصلی در این دسته بانک هایی مانند بانک ملت، بانک آینده و … ، شرکت های پرداخت های الکترونیک مانند تجارت الکترونیک پارسیان و فناپ و … و بعضا فروشگاه های زنجیره ای مانند افق کورش و … هستند.

انواع مختلف لیبل ها و کاغذ تحریر از دیگر محصولات پایتخت رول هستند که میتوانید آنها را در صفحه فروشگاه مشاهده نمایید.